Produktet
LEXO MË SHUMË

Si një nga më të mirët Prodhuesit e paneleve të murit 3d në Kinë, ne jemi të fokusuar kryesisht në panelet e murit Easy DIY pvc 3d, sende miqësore me mjedisin, elegante dhe të përballueshme që u lejojnë klientëve tanë t'i shtojnë vlerë hapësirës së tyre të jetesës ose të rrisin përvojën e jetës pa shumë shpenzime dhe përfshirje.

Panele muri PVC me grurë druri të papërshkueshëm nga uji në stilin DIY për dekorimin e artit të murit
Themeluar në vitin 2007 në Kinë, ne jemi të njohur si tregtari kryesor në industrinë e Wallpapers/Wall Veshje, duke ofruar një gamë të gjerë ndërtimesh& Real Estate - Panele Kompozite Alumini, etj. Këto produkte prodhohen duke përdorur lëndë të parë cilësore dhe teknikat më të avancuara nga shitësit tanë prestigjioz në mënyrë që të përputhen me standardet globale të cilësisë. Më tej, gama e ofruar testohet në parametra të ndryshëm të cilësisë nga ekipi i tyre me përvojë të kontrolluesve të cilësisë. Gama jonë e ofruar është duartrokitur gjerësisht nga klientët tanë për shkak të veçorive të tyre të pakrahasueshme. Për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve, ne i ofrojmë këto produkte me specifika të ndryshme. Klientët tanë të çmuar mund t'i marrin këto produkte nga ne me çmime kryesore të tregut. Nën drejtimin vizionar të mentorit tonë z. Yao, ne kemi qenë në gjendje të vendosim veten në kulmin e suksesit. Përvoja dhe ekspertiza e tij e pasur në industri na mundëson të fitojmë një pozicion të lavdërueshëm në këtë fushë.Materiali: PVC me cilësi të lartë, 100% material i ri, nuk përdori materiale të ricikluara dhe të përplasura. Dyqan i mjaftueshëm i lëndëve të para, i shpejtëdorëzimiKoha e dërgimit: Rreth 15-20 ditë për një enë FCLMadhësitë: 500x500mm (madhësia e vrapimit), 300x300mm ose e personalizuarToleranca e madhësisë: Gjatësia& Gjerësia ± 0,3 mm (Standardi i rreptë i cilësisë së cilësisë)Stilet: Më shumë se 130 dizajne dhe mbështesin dizajne të personalizuaraEfekti i sipërfaqes: Sipërfaqe mat, me shkëlqim, me brymë;Ngjyrat: E bardha (Ngjyra e rrumbullakët), 25 ngjyra normale dhe ngjyra e disponueshme e personalizuar.OEM& ODM: Mbështetur, panele të përfshira dhe paketim. Hapje e shpejtë e kallëpit.Karakteristikat: dizajn 3D, i thjeshtë dhe elegant. Pa bërë vetë, ngjyra e personalizuar, e papërshkueshme nga uji, rezistente ndaj zjarrit, e larë, e lehtë për t'u pastruar, e lehtëmaterial (0,33 kg / copë), instalim i lehtë dhe kosto e ulët. Mund të lyhet me çdo ngjyrë dhe veçori të tjera, gjë që është e njohur për shumicën e konsumatorëve! Mund të montohet lirisht, gjë që është e përshtatshme dhe e shpejtë.Zejing R& D: Ne kemi një profesionist R&Ekipi D, i cili zhvillon modele të reja çdo muaj dhe ne do t'ua rekomandojmë klientëve herën e parë.Zejing ka një ekip teknik profesional i cili përmirëson dhe zhvillon pajisjet dhe proceset e prodhimit vazhdimisht, prodhimi ynë tani arrin 5,000 metra katrorë/ditë, 130,000 metra katrorë/muaj.
Mermer/dru/panel muri shumëngjyrësh 3D Panele muri me dizajn të ri Dekor vinyl PVC Pllakë muri për dekorimin e murit të shtëpisë
Dongguan Zejing Produkte Plastike Co, Ltd. Kompania u themelua në fillim të vitit 2007 dhe prodhon dhe shet produkte plastike gjatë viteve të zhvillimit të produktit dhe reshjeve teknologjike. Ne jemi te specializuar në zhvillimin e prodhimit dhe shitjes së 3Dpanel3D gussets3Dembossed mure, mure 3D dhe më shumë. Ne kemi zotëruar pikat kryesore të zhvillimit të formulimit të produktit dhe desian. inovacioni i produktit dhe modeli i shërbimit të shitjeve të pjekura dhe arritën rezultate të jashtëzakonshme Ne jemi bërë pikë referimi në industri.Integriteti pragmatikefilozofi inovative efikase e biznesit,misioni mirënjohës i korporatës: bëjeni çdo mur plot me mundësi! Panelet e murit 3d jo vetëm që mund të përdoren në dekorimin e shtëpisë si muri i TV i dhomës së ndenjes, muri i divanit, muri i dhomës së gjumit etj., por gjithashtu përdoren gjerësisht në hotele, klube, restorante, dyqane, salla ekspozimi mobiljesh dhe vende të tjera biznesi. Dizajni i dekorimit të sipërfaqes, në të njëjtën kohë në lidhje me funksionin tredimensional të relievit të materialeve të dekorimit të sipërfaqes së letër-muri, të tilla si thithja më e mirë e zërit dhe izolimi termik, dhomat multimediale, studiot, studiot dhe panelet e tjera ideale të dekorimit të murit. Mirë se vini të konsultoheni Materiali: PVC me cilësi të lartë, 100% material i ri, nuk përdori materiale të ricikluara dhe të përplasura. Dyqan i mjaftueshëm i lëndëve të para, i shpejtë dorëzimi Koha e dërgimit: Rreth 15-20 ditë për një enë FCL Madhësitë: 500x500mm (madhësia e vrapimit), 300x300mm ose e personalizuar Toleranca e madhësisë: Gjatësia& Gjerësia ± 0,3 mm (Standardi i rreptë i cilësisë së cilësisë) Stilet: Më shumë se 130 dizajne dhe mbështesin dizajne të personalizuara Efekti i sipërfaqes: Sipërfaqe mat, me shkëlqim, me brymë; Ngjyrat: E bardha (Ngjyra e rrumbullakët), 25 ngjyra normale dhe ngjyra e disponueshme e personalizuar. OEM& ODM: Mbështetur, panele të përfshira dhe paketim. Hapje e shpejtë e kallëpit. Karakteristikat: dizajn 3D, i thjeshtë dhe elegant. Pa bërë vetë, ngjyra e personalizuar, e papërshkueshme nga uji, rezistente ndaj zjarrit, e larë, e lehtë për t'u pastruar, e lehtë material (0,33 kg / copë), instalim i lehtë dhe kosto e ulët. Mund të lyhet me çdo ngjyrë dhe veçori të tjera, gjë që është e njohur për shumicën e konsumatorëve! Mund të montohet lirisht, gjë që është e përshtatshme dhe e shpejtë. Zejing R& D: Ne kemi një profesionist R&Ekipi D, i cili zhvillon modele të reja çdo muaj dhe ne do t'ua rekomandojmë klientëve herën e parë. Zejing ka një ekip teknik profesional i cili përmirëson dhe zhvillon pajisjet dhe proceset e prodhimit vazhdimisht, prodhimi ynë tani arrin 5,000 metra katrorë/ditë, 130,000 metra katrorë/muaj.
Ngjitëse muri 3d të brendshme të murit të papërshkueshëm nga uji, rezistente ndaj vajit me shumicë me panele dekorative muri me cilësi të lartë
Dongguan Zejing Produkte Plastike Co, Ltd. Kompania u themelua në fillim të vitit 2007 dhe prodhon dhe shet produkte plastike gjatë viteve të zhvillimit të produktit dhe reshjeve teknologjike. Ne jemi te specializuar në zhvillimin e prodhimit dhe shitjes së 3Dpanel3D gussets3Dembossed mure, mure 3D dhe më shumë. Ne kemi zotëruar pikat kryesore të zhvillimit të formulimit të produktit dhe desian. inovacioni i produktit dhe modeli i shërbimit të shitjeve të pjekura dhe arritën rezultate të jashtëzakonshme Ne jemi bërë pikë referimi në industri.Integriteti pragmatikefilozofi inovative efikase e biznesit,misioni mirënjohës i korporatës: bëjeni çdo mur plot me mundësi! Panelet e murit 3d jo vetëm që mund të përdoren në dekorimin e shtëpisë si muri i TV i dhomës së ndenjes, muri i divanit, muri i dhomës së gjumit etj., por gjithashtu përdoren gjerësisht në hotele, klube, restorante, dyqane, salla ekspozimi mobiljesh dhe vende të tjera biznesi. Dizajni i dekorimit të sipërfaqes, në të njëjtën kohë në lidhje me funksionin tredimensional të relievit të materialeve të dekorimit të sipërfaqes së letër-muri, të tilla si thithja më e mirë e zërit dhe izolimi termik, dhomat multimediale, studiot, studiot dhe panelet e tjera ideale të dekorimit të murit. Mirë se vini të konsultoheni Materiali: PVC me cilësi të lartë, 100% material i ri, nuk përdori materiale të ricikluara dhe të përplasura. Dyqan i mjaftueshëm i lëndëve të para, i shpejtë dorëzimi Koha e dërgimit: Rreth 15-20 ditë për një enë FCL Madhësitë: 500x500mm (madhësia e vrapimit), 300x300mm ose e personalizuar Toleranca e madhësisë: Gjatësia& Gjerësia ± 0,3 mm (Standardi i rreptë i cilësisë së cilësisë) Stilet: Më shumë se 130 dizajne dhe mbështesin dizajne të personalizuara Efekti i sipërfaqes: Sipërfaqe mat, me shkëlqim, me brymë; Ngjyrat: E bardha (Ngjyra e rrumbullakët), 25 ngjyra normale dhe ngjyra e disponueshme e personalizuar. OEM& ODM: Mbështetur, panele të përfshira dhe paketim. Hapje e shpejtë e kallëpit. Karakteristikat: dizajn 3D, i thjeshtë dhe elegant. Pa bërë vetë, ngjyra e personalizuar, e papërshkueshme nga uji, rezistente ndaj zjarrit, e larë, e lehtë për t'u pastruar, e lehtë material (0,33 kg / copë), instalim i lehtë dhe kosto e ulët. Mund të lyhet me çdo ngjyrë dhe veçori të tjera, gjë që është e njohur për shumicën e konsumatorëve! Mund të montohet lirisht, gjë që është e përshtatshme dhe e shpejtë. Zejing R& D: Ne kemi një profesionist R&Ekipi D, i cili zhvillon modele të reja çdo muaj dhe ne do t'ua rekomandojmë klientëve herën e parë. Zejing ka një ekip teknik profesional i cili përmirëson dhe zhvillon pajisjet dhe proceset e prodhimit vazhdimisht, prodhimi ynë tani arrin 5,000 metra katrorë/ditë, 130,000 metra katrorë/muaj.
Panel muri 3D Panel PVC jo vetëngjitës Ngjitës muri Letër muri i papërshkueshëm nga uji për dhomën e ndenjes
Dongguan Zejing Plastic Products Co. Ltd është një kompani profesionale e specializuar në dizajn, R&D, prodhimi dhe shitja e produkteve plastike. Produktet tona mbulojnë shumë fusha duke përfshirë përmirësimin e shtëpisë dhe materialet e paketimit. Përveç kësaj, për të ofruar produkte dhe shërbime të kënaqshme, ne kemi ndërtuar një sistem modern të menaxhimit të cilësisë i cili është në përputhje të plotë me standardet ndërkombëtare. Produktet tona kanë kaluar certifikatën e palës së tretë të institucionit profesional SGS dhe certifikatën I S O 9 0 0 1. Ne e marrim dizajnin unik dhe inovacionin e produktit si koncept dhe kemi një model shërbimi shitjesh të pjekur. Pas vitesh eksplorimi, kompania është bërë ndërmarrja standarde e industrisë. Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me shumë kompani të markave në Amerikën Veriore dhe Evropiane. OEM&Shërbimet ODM dhe shërbimi efektiv pas shitjes janë dy karaktere të rëndësishme. Materiali i personalizuar thellësisht, me cilësi të lartë, cilësi të qëndrueshme dhe seri të bollshme produktesh. Ne preferojmë të ofrojmë zgjidhje holistike, ne ofrojmë shërbim me një ndalesë nga zhvillimi i mostrës, vazhdimi i prodhimit me shumicë deri te transporti me shumicë. Përgjigja dhe zgjidhja e shpejtë janë kërkesat tona themelore, mendimi juaj& ideja, sugjerimet dhe kërkesat tuaja do të respektohen. Kompania jonë është në kërkim të partnerëve në të gjithë botën. Jeni të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë! 1. Ne ofrojmë sugjerime profesionale për klientët bazuar në 17 vjet prodhim përvojë. 2. Panelet tona 3D tashmë janë eksportuar në shumë vende. ne e njohim klientin preferencat e klientëve në vende të ndryshme. 3. Të gjitha produktet tona eksportojnë, ne jemi gjithmonë në krye të furnizuesit në këtë industri. 4. Cilësia e qëndrueshme, sugjerimi efektiv, çmimi KONKURRUES janë shërbimet tona bazë.
Shërbimi ynë
ZEJING është prodhuesi dhe furnizuesi kryesor i paneleve të murit PVC 3D. Produktet tona kryesore janë panele muri dhe tavanesh PVC 3D.
Ne jemi të fokusuar kryesisht në artikuj Easy DIY, miqësore me mjedisin, elegante dhe të përballueshme që u lejojnë klientëve tanë t'i shtojnë vlerë hapësirës së tyre të jetesës ose të rrisin përvojën e jetës pa shumë shpenzime dhe përfshirje.
Dimensionet e paneleve janë 500x500mm, 300x300mm ose të personalizuara.
Lartësia e relievit të panelit varion nga 5 në 40 mm në varësi të modelit.
Shërbim me një ndalesë nga zhvillimi i mykut, prodhimi deri te transporti. Përgjigja dhe zgjidhja e shpejtë janë kërkesat tona themelore, mendimi juaj & ideja, sugjerimet dhe kërkesat tuaja do të respektohen.
ZEJING është në kërkim të partnerëve në të gjithë botën. Jeni të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.
Rast
LEXO MË SHUMË

Ne jemi të fokusuar kryesisht në artikuj Easy DIY, miqësore me mjedisin, elegante dhe të përballueshme që u lejojnë klientëve tanë t'i shtojnë vlerë hapësirës së tyre të jetesës ose të rrisin përvojën e jetës pa shumë shpenzime dhe pa përfshirë.

Dizajni i ri Letër muri pvc për dhomën e zyrës dhe dekorimin inxhinierik për ndërtim
Përshëndetje, ju lutemi na zgjidhni! Bashkëpunimi juaj është nderi ynë, mendimi juaj është ndjekja jonë dhe kënaqësia juaj është lumturia jonë. Kompania jonë ka forcë të fortë teknike, me pajisjet kryesore profesionale vendase dhe teknologjinë e prodhimit, ZEJING ndodhet në qytetin Dongguan, Kinë, kryesisht në prodhimin e paneleve të murit PVC 3D. Ka avantazhet e shërbimit ODM dhe OEM. Kompania i përmbahet gjithmonë cilësisë së pari, klientit në radhë të parë dhe çmimit të arsyeshëm me qëllim të ofrimit të shërbimeve dhe produkteve me një ndalesë për shumicën e përdoruesve. Mirë se vini klientët në konsultim! Menaxhimi i integritetit, krijoni email të shkëlqyer www.eco3dwallpanel.com:info@suya3d.com Zejing është një prodhues profesionist me zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e lëndëve të para. Ne jemi të specializuar në materiale dekorative PVC me cilësi të lartë mbi 14 vjet. Produktet tona kanë marrë certifikatën CE të BE-së, kanë kaluar SGS në testin REACH dhe ROHS. Materiali është miqësor ndaj mjedisit, pa formaldehid, i qëndrueshëm, i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj flakës, rezistent ndaj lagështirës, ​​kundër plakjes, instalim i lehtë dhe mund të lyhet me çdo ngjyrë, që është zgjedhja e shkëlqyer për dekorimin e mureve. Në kërkim të partnerëve në të gjithë botën. Jeni të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë. Paneli i murit 3D mund të përdoret për dekorimin e murit të brendshëm dhe të jashtëm, me peshë të lehtë dhe me çmim të ulët. Aktualisht eksportohet në Indi, Lindjen e Mesme, Evropën Veriore dhe rajone të tjera. 1. I papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj flakës: Wallpapers 3D është bërë nga PE, PVC dhe materiale të tjera, dhe ka kaluar testin tonë të papërshkueshëm nga uji dhe retardant flakë. 2. Të personalizueshme dhe zgjidhni ngjyra të tjera. 3. Lehtë për t'u instaluar: përdorni ngjitës për të instaluar çdo sipërfaqe muri, të fortë. 4. Lehtë për t'u pastruar: Sipërfaqja e letër-muri është e lëmuar, ju duhet vetëm ta fshini me një mjet pastrimi. "Hapat për të instaluar panele muri 3D E aplikueshme për: bojë, pllaka qeramike, xhami, letër-muri, dru, plastikë, metal etj. 1.  Masni murin për të marrë madhësi të detajuara përpara se të bëni instalimin. 2.  Ju lutemi bëni planifikimin e përgjithshëm përpara ndërtimit, në mënyrë që të shmangni mbeturinat e panevojshme. 3. Ngjiteni me ngjitës të gjithanshëm ose ngjitës xhami, sigurohuni që muret të jenë të lëmuara nga pluhuri përpara ndërtimit, 5. Mbushni boshllëqet 6. Pikturë Vërejtje: Mbajeni murin të thatë, kullimi afatgjatë i murit do të ndikojë në jetëgjatësinë e shërbimit të produktit. 7. Mos përdorni objekte të mprehta për të shkatërruar murin, kjo do të ndikojë në pamjen e përgjithshme. Këshilla për metodat e heqjes: 1. Thjesht përdorni një tharëse flokësh. Avulli shpërndan pastën e letër-muri, duke lejuar që tapeti të zhvishet. Megjithatë, duhet kujdes duhet të merren për të parandaluar dëmtimin e murit të thatë poshtë. 2. Nxjerrja kimike e letër-muri mund të blihet në shumicën e dyqaneve të bojrave ose përmirësimeve të shtëpisë. Garancia e lumturisë: Çdo problem, ju lutemi na tregoni, ne do të përpiqemi të bëjmë më të mirën për t'ju zgjidhur menjëherë." Ne thjesht listojmë 3 plane më lart për referencën tuaj. Kutitë e kartonit janë bërë nga partnerët tanë afatgjatë, ne mund të paketojmë me porosi sipas kërkesës tuaj. Ju lutemi, na kontaktoni për më shumë informacion. Madhësitë tona standarde të kartonit janë 540X150X540mm për panelet 500X500mm,340X260X340mm për panelet 300X300mm,mund të keni më shumë detaje në shiritat e navigimit të paketave.Nuk ka logo dhe ndonjë informacion kontaktues në kartonin tonë standard.
Dekorimi i brendshëm i shtëpisë Relief 3D Dekor i letër-muri plastik i papërshkueshëm nga uji Paneli muri 3d Pared
Dongguan Zejing Plastic Products Co. Ltd është një kompani profesionale e specializuar në dizajn, R&D, prodhimi dhe shitja e produkteve plastike. Produktet tona mbulojnë shumë fusha duke përfshirë përmirësimin e shtëpisë dhe materialet e paketimit. Përveç kësaj, për të ofruar produkte dhe shërbime të kënaqshme, ne kemi ndërtuar një sistem modern të menaxhimit të cilësisë i cili është në përputhje të plotë me standardet ndërkombëtare. Produktet tona kanë kaluar certifikatën e palës së tretë të institucionit profesional SGS dhe certifikatën I S O 9 0 0 1. Ne e marrim dizajnin unik dhe inovacionin e produktit si koncept dhe kemi një model shërbimi shitjesh të pjekur. Pas vitesh eksplorimi, kompania është bërë ndërmarrja standarde e industrisë. Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me shumë kompani të markave në Amerikën Veriore dhe Evropiane. OEM&Shërbimet ODM dhe shërbimi efektiv pas shitjes janë dy karaktere të rëndësishme. Materiali i personalizuar thellësisht, me cilësi të lartë, cilësi të qëndrueshme dhe seri të bollshme produktesh. Ne preferojmë të ofrojmë zgjidhje holistike, ne ofrojmë shërbim me një ndalesë nga zhvillimi i mostrës, vazhdimi i prodhimit me shumicë deri te transporti me shumicë. Përgjigja dhe zgjidhja e shpejtë janë kërkesat tona themelore, mendimi juaj& ideja, sugjerimet dhe kërkesat tuaja do të respektohen. Kompania jonë është në kërkim të partnerëve në të gjithë botën. Jeni të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë! Dekorimi i brendshëm i shtëpisë Relief 3D Dekor i murit plastik i papërshkueshëm nga uji Paneli i murit 3d Pared. Karakteristikat e mira e bëjnë këtë produkt shumë të tregtueshëm në tregun global. Paneli i murit 3D mund të përdoret për dekorimin e murit të brendshëm dhe të jashtëm, me peshë të lehtë dhe me çmim të ulët. Aktualisht eksportohet në Indi, Lindjen e Mesme, Evropën Veriore dhe rajone të tjera. 1. I papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj flakës: Wallpapers 3D është bërë nga PE, PVC dhe materiale të tjera, dhe ka kaluar testin tonë të papërshkueshëm nga uji dhe retardant flakë. 2. Të personalizueshme dhe zgjidhni ngjyra të tjera. 3. Lehtë për t'u instaluar: përdorni ngjitës për të instaluar çdo sipërfaqe muri, të fortë. 4. Lehtë për t'u pastruar: Sipërfaqja e letër-muri është e lëmuar, ju duhet vetëm ta fshini me një mjet pastrimi. Materiali: PVC me cilësi të lartë, 100% material i ri, nuk përdori materiale të ricikluara dhe të përplasura. Dyqan i mjaftueshëm i lëndëve të para, i shpejtë dorëzimi Koha e dërgimit: Rreth 15-20 ditë për një enë FCL Madhësitë: 500x500mm (madhësia e vrapimit), 300x300mm ose e personalizuar Toleranca e madhësisë: Gjatësia& Gjerësia ± 0,3 mm (Standardi i rreptë i cilësisë së cilësisë) Stilet: Më shumë se 130 dizajne dhe mbështesin dizajne të personalizuara Efekti i sipërfaqes: Sipërfaqe mat, me shkëlqim, me brymë; Ngjyrat: E bardha (Ngjyra e rrumbullakët), 25 ngjyra normale dhe ngjyra e disponueshme e personalizuar. OEM& ODM: Mbështetur, panele të përfshira dhe paketim. Hapje e shpejtë e kallëpit. Karakteristikat: dizajn 3D, i thjeshtë dhe elegant. Pa bërë vetë, ngjyra e personalizuar, e papërshkueshme nga uji, rezistente ndaj zjarrit, e larë, e lehtë për t'u pastruar, e lehtë material (0,33 kg / copë), instalim i lehtë dhe kosto e ulët. Mund të lyhet me çdo ngjyrë dhe veçori të tjera, gjë që është e njohur për shumicën e konsumatorëve! Mund të montohet lirisht, gjë që është e përshtatshme dhe e shpejtë. SUYA R& D: Ne kemi një profesionist R&Ekipi D, i cili zhvillon modele të reja çdo muaj dhe ne do t'ua rekomandojmë klientëve herën e parë. Suya ka një ekip teknik profesional i cili përmirëson dhe zhvillon pajisjet dhe proceset e prodhimit vazhdimisht, prodhimi ynë tani arrin 5000 metra katrorë/ditë,130000 metra katrorë/muaj.
RRETH ZEJING

Dongguan Zejing Produkte Plastike Co., Ltd.

Dongguan Zejing Plastic Products Co., Ltd. është një kompani profesionale e specializuar në dizajn, R&D, prodhimi dhe shitja e produkteve me panele muri 3d PVC plastike. Kompania jonë u themelua në vitin 2007, e vendosur në qytetin Dongguan, provincën Guangdong, Kinë, afër portit Shenzhen dhe Guangzhou.

Ne jemi të specializuar në materiale dekorative PVC me cilësi të lartë të brendshme dhe të jashtme mbi 10 vjet, kryesisht duke prodhuar panele muri dhe tavane PVC 3D. Produktet tona kanë marrë certifikatën CE të BE-së, kanë kaluar SGS në testin REACH dhe ROHS.

Materiali është miqësor ndaj mjedisit, pa formaldehid, i qëndrueshëm, i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj flakës, i papërshkueshëm nga lagështia, thith zërin, anti-plakje, instalim i lehtë dhe mund të lyhet me çdo ngjyrë, e cila është zgjedhja e shkëlqyer për dekorimin e mureve.

Zejing është një nga furnizuesit kryesorë të paneleve të murit PVC të tregtarëve dhe shitësve online dhe offline në industrinë globale të dekorimit, si Amazon, Ebay, Wish dhe Ali Express.

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për çdo pyetje ose detaje

nëpërmjet e-mail(info@zejing3d.com) ose na telefononi në +86-13926800413

Dërgoni kërkesën tuaj